İnşaat alanlarında ve ihtiyaç olan farklı yerlerde kullanılan otomatik ve platform iskeleler, çalışma verimini artırması ve işçi güvenliğini koruması bakımından çok sayıda firma tarafından kullanılmaktadır. Ankara platform iskele kiralama firması, müşterileri için iyi bir çözüm ortağı olmayı hedefler.

Platform iskelelerin sağladığı kullanım avantajları şu şekildedir:

  1. İskelenin ergonomik açıdan uyumlu hale getirilmesi ile işçiler rahatça çalışabilirler. Hızlı çalışma imkanı nedeniyle de verim artar.

  2. Çalışma zemini iyi olduğunda, daha çok iş yapılır. Düz ayak, güvenli ve geniş bir alanda çalışmak hayati öneme sahiptir. İşçiler platform iskelede kemerle rahatça gezebilir.

  3. Platform iskele kurulumu ve sökülmesi bakımından diğer iskelelere göre uygundur.

  4. Otomatik ve platform iskele sayesinde iş akışı olumlu etkilenir. Yetkili kişi, takip kolay sağlar. Gereksiz yere hatalar ve zaman kaybı en aza indirilmiş olur. İş kalitesi bakımından önemli bir durumdur.

Güvenli Hizmet Anlayışı

Az gelişmiş ülkelerde işçi güvenliği yasal açıdan ve uygulamada tam oturmadığı için, istenmeyen olaylar sık yaşanmaktadır. Güvenlik sistemi, uygulamada maliyet sorunu gibi nedenlerle hiçe sayılabilmektedir. Bunların bilincinde olan firma, iskele kiralama işlemlerinde bunun bilincinde olarak garanti vermektedir.

Alanında Uzman Firma

Ankara platform iskele kiralama firması, kapsamlı hizmetleriyle fark yaratır.  Anlaşmadan itibaren kurulum, servis ve yedek parça hizmeti de sağlanmaktadır. Kurumsal açıdan hizmet politikası gereği müşterilerin en iyi şekilde fayda sağlaması amaçlanır. Ankara’da otomatik iskele sistemi ağırlıklı kiralama hizmeti veren kurum,  platform iskele ve daha pek çok hizmet vermektedir. İnşaat alanında işçi güvenliğinin bilincinde olan firma, devamlı olarak kendini geliştirmekte, sektördeki yeniliklerin takipçisi olmaktadır. Firma kapsamında kullanılan tüm iskele malzemeleri özel üretim olup 15-20 yıllık kullanım ömrüne sahiptir.

Detaylı bilgi için ankaraiskelekiralama.net adresine giriniz