Günün büyük bir bölümünü uyuyarak geçiririz ve odamızın güzel olmasını isteriz öyle değil mi? Yatak odası denildiğinde ayrı bir gizemi vardır. Bu yüzden özellikle de bayanlar yatak odasına ayrı bir önem verirler .

Bu yıl en çok tercih edilen yatak odası takımları arasında country tarzı yatak odaları tercih ediliyor. Country tarzı size göreyse; İnce ayrıntılar , kullanılan tekstiller ve aksesuarlar odanın tüm görünümünü değiştiriyor.

Ev dekorasyonunda geçmişin izlerini yaşatmak istiyorsanız küçük eskitme detayları ile bunu yakalayabilirsiniz. Bir vazo bir sandalye ile bile odanın tüm görünümünü etkileyebilir. maviler ile deniz etkisi yaratmaya ne dersiniz. Duvarlarda eski sahil manzaraları biz buna marine dekoru adı da veriyoruz.

Mavi ahşap şifonyer ve beyaz duvar ve dekorlar ile muhteşem bir yatak odası yaratabilirsiniz. Duvara tabloların yanında küçük çiçek vazoları asabilirsiniz. Mavi beyaz bir halı ile dekorasyonu tamamlayabilirsiniz. Beyaz ahşap uyumu da yatak odasında güzeldir hatta dekorasyonda kırmızı rengi de içine katarsanız çok farklı ve şık bir oda kurmuş olursunuz.

Beyaz duvarlar , ahşap dolaplar ve kırmızı süs eşyaları ile tamamlayabilirsiniz. Country tarzında çiçekli oda takımını da kullanabilirsiniz. Özellikle yatak örtüsü üzerinde ve perde de çiçek desenleri ile bu görünümü yakalayabilirsiniz.

Beyaz duvar , beyaz halı ve duvarda ahşap tablo ile tamamlayıp bu dekorasyonu da kullanabilirsiniz. Eviniz güzel kalsın:)

Country Tarzı Ev Dekorasyonu Hakkında daha fazla bilgi edinmek için aşağıdaki resim galerimizi inceleyebilirsiniz.