Ev dekorasyonunda avizelerin yeri bir başkadır. Her odanın kendine özgü avize modelleri vardır. Biz bugün sizlere antre için avize modelleri konusunu ele almak istedik. Evin giriş kısmı olan antrelerin dekorasyonu ev dekorasyonunun nasıl yapıldığı konusunda fikir verir, bu nedenle antre dekorasyonu son derece önemlidir. Antre dekorasyonunda bütünlüğü sağlayarak dekorasyonu şık ve alımlı gösteren dekorasyon ögelerinin başında avizeler gelmektedir. Gündüz ve gece her daim kullanılan antre avizeleri şık ve alımlı olmalıdır.

Antre Avizesi Nasıl Olmalıdır

Antre için avize seçerken dikkat edilmesi gereken en önemli nokta antrenin boyutudur. Küçük ve dar antrelerde minik materyalleri olan ve minik ebatlara sahip olan modern veya antik görünüme sahip avizeler tercih edilebilir. Küçük alanlarda büyük ve gösterişli avize kullanımı antrenin genel dekorasyonunu etkileyerek kötü görünmesini sağlayacaktır.

Büyük, geniş veya uzun bir antreye sahipseniz birden fazla avize kullanmanızı öneririz. Büyük antrelerde gösterişli ve büyük avizeler dekorasyonda bütünlük sağlayarak dekorasyonun şık görünmesini sağlar. Büyük antrelerde kristal taşlı avangard veya renkli taşlı spor avize modeli tercih edebilirsiniz.

2017’nin en çok tercih edilen antre avize modelleri arasında yansıtmalı avize modelleri de bulunmaktadır. Bu avizeler duvarlara verdiği şekillerden ve saçtığı ışıktan dolayı antre dekorasyonlarının vazgeçilmezi arasındadır. Antre için avize modelleri konusunda fazla bir fikriniz yoksa ve antre avize seçiminiz ile tarzınızdaki ve dekorasyondaki ustalığınızdan konuşturmak istiyorsanız sizler için derlediğimiz antre avize modelleri resim galerimizi inceleyebilirsiniz.