Son dönemde modern pembe dekorasyon modelleri oldukça revaçta olan bir konu. Dekorasyonda kullandığınız renkler ve verdiği enerji sizi anlatmalıdır. Mesela pembe feminen bir renk olduğu için pembe renk ile yapılan renkli dekorasyonlar sıcaklığı ve aşkı anlatır. Mobilya sektörü günümüzde artık daha pastel renklere yer vermekte bu şekilde de insanlara huzuru ve sakinliği sunmaktadır. 2017 modern pembe dekorasyon modelleri neler diye merak ederek sizler adına araştırmak istedik.

Pembe rengi özellikle genç kızların en sevdiği renklerden biridir. Bu nedenle gerek odalarında gerekse giyim kuşamlarında bolca pembe rengine yer verirler. Pembenin samimi ve sıcak havası sayesinde modern dekorasyon seven herkes için mükemmel bir tercih olacaktır. 

Pembe Rengi Nasıl Kullanmalıyız?

Renkli Banyo duvarları

 

Pembe renk dekorasyonu evin her alanında kullanabilirsiniz. Yatak odasında, banyoda, mutfakta ve oturma odasında, tabi çocuk odasını da unutmamak lazım. Dekorasyonda pembe rengi beyaz, siyah, mavi, turuncu, turkuaz, gri, sarı, kahverengi ve mor gibi birçok renkle harmanlayabilirsiniz. Mesela beyaz koltuklara pembe renk yastıklar ya da tam tersi bir kombin yaparak veya beyaz bir dekorasyonda pembe aksesuarlar kullanarak şıklığı yakalayabilirsiniz.

Doğru Pembe Banyo ve Mutfak Dekorasyonları Nasıl Olmalıdır? 

Pembe rengi banyo ve mutfaklarda kullanacaksanız ferah ve aydınlık bir görünüm için açık renklerle kombin yapmanızı öneririz. Özellikle fayans ve dolap renklerinizde pembeyi tercih ederek şıklığı yakalamalısınız.

Çocuk Odalarında  Modern Pembe Renkli Dekorasyon 

Pembe Kendin Yap projesi

Minik prensesinize pembe bir oda hazırlayacaksanız pembe rengi kullanırken kendinize sınır koymamalısınız. Hatta pembe renkli eşyaları yaşı ne olursa olsun kızınızla birlikte seçmelisiniz. Aşağıda 2017 modern pembe renkli dekorasyonu görsellerini fikir vermesi açısından istifadenize sunuyoruz.

Pembe rengi sıcak ve kıpır kıpır yapısı sayesinde oldukça tercih edilen bir renk ve dekorasyonun ayrılmaz bir parçası. Bu nedenle pembe rengine dekorasyonda yer vermenizi şiddetle tavsiye ederiz. 

Eğer modern pembe dekorasyonlar hakkında yeterince bilgiye sahip değilseniz aşağıdaki resim galerimizi incelemenizi tavsiye ederiz.